«Є імена, і є такі дати…» - книжкова виставка, присвячена 120-річчю від дня народження Наталі Забіли
Цьогоріч ми відзначаємо 120 років із дня народження Наталі Львівни Забіли, письменниці та поетеси, яку пам'ятає не одне покоління українських дітлахів, і яка цілком присвятила своє життя дитячій літературі.
Народилася письменниця 5 березня 1903 року у заможній родині з великими мистецькими традиціями. Старовинний козацько-старшинський рід Забіл був багатим на яскраві постаті.
Дівчинка зростала в атмосфері захоплення художнім словом, музикою, живописом, і це, певна річ, вплинуло на її розвиток і художні смаки. Вона багато читала, захоплювалася творами Т.Г.Шевченка та пробувала писати власні вірші, казки та оповідання. За своє життя Наталя Забіла написала близько 200 книжок для дітей. Це переважно книжки для дошкільного та молодшого шкільного віку. Великою популярністю у юних користувачів користуються збірки: "Під ясним сонцем" (1949), "Веселим малюкам" (1959), "У широкий світ" (1960), "Оповідання, казки, повісті" (1962), "Стояла собі хатка" (1974), "Рідний Київ" (1977, 1982), а також "Вибрані твори" у чотирьох томах (1984). Поетеса широко відома і як перекладач та популяризатор в Україні дитячої літератури інших народів.
Твори письменниці не втратили своєї популярності і нині. Вони чудові, яскраві та мелодійні, пробуджують любов до добра, природи та до Батьківщини.
Тож з цієї нагоди в холі Кирданівської гімназії представлена книжкова виставка-знайомство з творами письменниці та поетеси, де всі охочі мали змогу прочитати, перечитати чи ознайомитись вперше із творчістю Наталії Забіли.