"Любіть мене без жодних умов. Я не обирала свій аутизм!"

Кирданівська гімназія долучилася до Національного тижня читання поезії, що тривав із 16 по 24 березня. Це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.

З нагоди відзначення 210-річчя від дня народження великого поета та художника Тараса Григоровича Шевченка в Кирданівській гімназії був проведений флешмоб "Шануймо слово Кобзаря".

Сьогодні читацька родина бібліотеки Кирданівської гімназії поповнилася допитливими та кмітливими першокласниками.

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій серед дітей.

Читання. Це неймовірно цікаве заняття є базовою умовою гармонійного розвитку людини в ХХІ столітті. Кирданівська гімназія долучилася до Всесвітнього дня читання вголос, флешмобу, який відзначається щорічно в першу середу лютого.

Сьогоднішня тепла зустріч в стінах рідної школи пройшла під гаслом "Щаслива сім'я сьогодні". Мета: інноваційні форми роботи з батьками, підвищити самооцінку дитини і створити в родині атмосферу поваги, розвивати коло активного слухання, розуміння внутрішнього світу дитини, підтримки, співчуття.

Крути - одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Голокост – одна з найбільших трагедій в історії людства, яка змушує замислитись над цінністю життя, свободи та миру.
27 січня світ вшановує пам’ять невинних людей, знищених лише за факт їх приналежності до єврейської національності.
Жертвами Голокосту на українських землях стали мільйони убитих за етнічною, расовою та релігійною ознаками.

Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя.
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.

Миру всім, тепла, любові,
Хай здійсняться мрії,
Хай не гинуть традиції,
Слава Україні!

28 грудня 2023 о 14:38 | Бурлій Н. П. | немає коментарів

Акція "Тепло і підтримка"
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

25 грудня 2023 о 14:45 | Бурлій Н. П. | немає коментарів

Вір в добро, Україно!

11 грудня 2023 о 14:55 | Бурлій Н. П. | немає коментарів

Національний тиждень читання Український інститут книги організовує втретє, його мета - об'єднати українців за читанням як за щоденною життєвою практикою. Цьогоріч акція відбувалась із 4 по 10 грудня. Гасло акції - "Бути своїми" з метою популяризації української книги.

10 грудня 2023 о 13:42 | Кривобок М. О. | немає коментарів

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства».

8 грудня 2023 о 17:54 | Рокша Г. Л. | немає коментарів

День української хустки — неофіційне щорічне свято, що відзначається з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.

7 грудня 2023 о 10:25 | Чумак Н. Ю. | немає коментарів

«Хто з мечем до нас прийде, від меча й загине»

6 грудня 2023 о 15:10 | Бурлій Н. П. | немає коментарів

Ой, калита, калита
Із чого ж ти вилита?
Ой я з жита сповита,
Ой, я сонцем налита.
Для красного цвіту
По білому світу.
– Їду, їду Калиту кусати!
– А я буду по зубах писати!
– А я вкушу!
– А я впишу!